MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

JURA

JURA ENA 8 Full Metropolitan Black

Monthly payment from 37.03  / 60 months
Ikmēneša maksājums no 27.98 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

CENA PĒRKOT

1199.00 

Järelmaksuga

11.99 
Prece ir noliktavā
TransportNo 35 € bezmaksas transports

PIRKT KOMPLEKTĀCIJĀ


JURA ENA 8 Full Metropolitan Black
1199.00 €
14.99 €
17.99 €
22.00 €
11.99 €

SUMMA KOPĀ: 1199.00

Katra atlasītā prece tiek automātiski pievienota jūsu pēcmaksas pieprasījumam.

Es vēlos nomaksu

Piedāvājam arī 0% procentu iemaksu!

Pieteikums līguma noslēgšanai par pārdošanu uz nomaksu
Jūsu ikmēneša maksājums ir: 50.00 €

Personas dati

Adrese

Apraksts

Jaunais, izcilais Jura ENA8 vienas tasītes pupiņu kafijas automāts: mazs, vienkāršs, izskatīgs – visiem kafijas mīļotājiem un pazinējiem nepieciešama ierīce.

Jura ENA 8 automātiskais kafijas automāts pārsteidz ar kafijas dzērieniem no svaigi maltas kafijas. Ar vienu pogas pieskārienu pieejamais dzērienu klāsts iepriecinās pat visjutīgākās garšas kārpiņas. Mazs – tikai 27,1 cm plats, 32,3 cm augsts un 44,5 cm dziļš – šis vienas tasītes kafijas automāts lieliski iederēsies jebkur. Izskatīgs Īpašs dizaina elements ir apaļā ūdens tvertne. Tās raksts un cilindriskā forma aizgūta no augstas kvalitātes kristāla karafēm. Vienkāršs Priekšējais 2,8″ (7,1 cm) TFT displejs un skaidri pārskatāmie vadības paneļi tā lietošanu padara ļoti vienkāršu. Svaigi malta kafija!

Ar vienu pogas pieskārienu pieejami desmit dažādi kafijas dzērieni. Jura ENA8 kafijas automāta kompaktā kafijas pagatavošanas ierīce nodrošina, ka tasītē vienmēr ieplūdīs ideāli pagatavota kafija. Pulsa ekstrakcijas process (P.E.P.®) optimizē koncentrēto dzērienu kā ristretto vai espresso aromātu. Smalko putu tehnoloģija veido gaisīgas, vieglas konsistences piena putas cappuccino, latte un citiem kafijas dzērieniem.

Premium tehnoloģijas

Professional Aroma dzirnaviņas nodrošina vienmērīgāku malumu, lai iegūtu par 12,2% vairāk aromāta tasītē, kamēr inovatīvā smalku putu tehnoloģija rada gaisīgas piena putas iecienītiem dzērieniem ar pienu. Pateicoties divu tasīšu funkcijai, ar ENA 8 tagad ir iespējams vienlaicīgi pagatavot divus melnas kafijas dzērienus. Piena sistēmas tīrīšanas funkcija garantē TÜV-sertificētu higiēnu, kas nodrošina nemainīgi lielisku rezultātu.

Vienkārši baudiet

Ar ērti lietojamo skārienekrānu un intuitīvo vadību, pieskāriena attālumā pieejami 15 kafijas dzērieni. Piena sistēmas tīrīšanas programmu var uzsākt ar vienu pieskārienu, vienmēr nodrošinot TÜV standartiem atbilstošu higiēnu. Pateicoties WiFi tehnoloģijai, ENA 8 ir saderīgs ar J.O.E.®. aplikāciju, kas ļauj veikt dažādas darbības ar kafijas automātu no jūsu viedierīces.

Izcils dizains, neliels izmērs

Ar izmēriem 27.1 x 32.3 x 44.5 cm, mūsu mazākais kafijas automāts vietu atradīs jebkur. Neskatoties uz kompaktajiem izmēriem, ENA 8 saglabā unikālo JURA kvalitāti gan kafijas, gan dizaina ziņā. Minimālistiskais dizains ar precīzajām līnijām, kvalitatīvie materiāli un elegantie akcenti, piemēram, hromētais tasīšu paliktnis un kristāldzidrā ūdens tvertne dimanta rakstā, ir kā radīti tiem, kas prot novērtēt gan labu gaumi, gan labu kafiju.

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

    Kontaktinformācija

    Papildus informācija

      Kontaktinformācija

      Papildus informācija