MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

Lojalitātes programma

KO PIEDĀVĀ KAFIJAS EKSPERTA LOJALITĀTES PROGRAMMA?

☕️ Ikmēneša atlaides!

☕️Ar katru pirkumu mēs atmaksājam jūsu klienta kontā 1% no pirkuma summas.

☕️ Reģistrējies kā pastāvīgais klients un uzreiz saņem 5 € pirkuma bonusu!

KAS MAN JĀDARA, LAI KĻŪTU PAR LOJĀLU KLIENTU?

☕️ Ja Tev jau ir lietotāja konts, tad: – pieslēdzies un baudi pastāvīgo klientu piedāvājumus un 1% atmaksu no visiem pirkumiem Kafijaseksperts.lv!

☕️Ja Tev vēl nav lietotāja konta, tad: – reģistrējies kā klients, veic pirmo pirkumu -5% lētāk un izbaudi visus pārējos pastāvīgo klientu piedāvājumus. Lai reģistrētos kā pastāvīgajam klientam, noklikšķiniet uz saites Reģistrēties kā pastāvīgajam klientam

NB! Bonusa nauda ir spēkā no kalendārā gada 31.01. līdz nākamā gada 01.01..
Piemēram: 31.01.22. beidzas 01.01.-31.12.2 veiktā pirkuma bonusa termiņš un bonuss par 2022. gada janvārī veiktajiem pirkumiem tiks pārcelts uz jauno gadu.

Sakrāto pirkuma bonusu redzēsi – MANS KONTA LAPĀ

NB! Bonusa naudu šobrīd var saņemt TIKAI no e-veikalā veiktajiem pirkumiem!

Lojalitātes programmas noteikumi

1. SIA Dzērienu eksperts (Kafijaseksperts.lv) nosacījumi, lai pievienotos lojalitātes programmai

1.1. SIA Dzērienu eksperts(Kafijaseksperts.lv lojalitātes programma (turpmāk programma) ir paredzētafiziskām personām, kuras, pievienojoties programmai, saņem 1% naudas atmaksas bonusu par pirkumiem, kas veikti Kafijaseksperts.lv internetveikalā. Pirkuma bonusu nevar apmainīt pret skaidru naudu vai dāvanu kartēm. Pastāvīgo klientu atlaides šobrīd ir pieejamas tikai e-veikalā un pirkuma bonusu var nopelnīt TIKAI par pirkumiem, kas veikti e-veikalā! Uz vietas esošajā salonā nav lojalitātes programmas.

1.2 Katrai personai vienlaikus var būt viens derīgs programmas konts.

1.3. Pievienošanās programmai ir bezmaksas.

1.4. Pastāvīgā klienta statuss netiek piešķirts fiziskai vai juridiskai personai bez tās piekrišanas un bez attiecīgās abonēšanas veidlapas aizpildīšanas.

1.5. Bonusa nauda ir spēkā no kalendārā gada 31.01. un nākamā gada.
Piemēram: 31.01.22. beidzas 01.01.-31.12.2 veiktā pirkuma bonusa termiņš un bonuss par 2022. gada janvārī veiktajiem pirkumiem tiks pārcelts uz jauno gadu.

1.6. Ar veikala privātuma politikas noteikumiem var iepazīties ŠEIT

2. Programmas lietošanas noteikumi

2.1 Kafiajseksperts.lv pastāvīgajam klientam atlaides tiks pagarinātas uzreiz pēc reģistrēšanās par klientu. Pēc tam lojalitātes atlaides neattiecas uz jau veiktajiem pirkumiem.

2.2. Ja programmai pievienojusies fiziska persona, programmas konts ir personisks un to drīkst izmantot tikai programmai pievienojusies persona.

2.3. Ja programmai pievienojusies juridiska persona, programmas priekšrocības attiecas tikai uz juridisko personu, kas ir pievienojusies programmai un neattiecas uz fiziskajām personām, kas saistītas ar juridisko personu.

2.4. Ja izrādās, ka pastāvīgais klients ir pārkāpis programmas lietošanas noteikumus, SIA Dzērienu eksperts (Kafijaseksperts.lv) ir tiesības pārtraukt pastāvīgā klienta statusu.

2.5. SIA Dzērienu eksperts (Kafijaseksperts.lv) nav pienākuma atlīdzināt pastāvīgajam klientam zaudējumus, ko radījusi cita persona, izmantojot pastāvīgā klienta kontu.

3. Citi nosacījumi

3.1. Pastāvīgā klienta statusam ir nenoteikts derīguma termiņš.

3.2. SIA Dzērienu eksperts (Kafijaseksperts.lv) ir tiesības mainīt programmas noteikumus un nosacījumus, tajā skaitā programmas nosacījumus, paziņojot par to pastāvīgajiem klientiem pa e-pastu.

3.3. Ja pastāvīgais klients nevēlas turpināt lietot kontu saskaņā ar grozītajiem noteikumiem un/vai vēlas pārtraukt pastāvīgā klienta statusu, viņam ir tiesības iesniegt brīvas formas iesniegumu, lai atceltu programmu, rakstot uz info@kafijaseksperts.lv. Iesniedzot attiecīgu pieteikumu, pastāvīgā klienta konts tiks dzēsts pēc pieteikuma apstrādes. Iesniedzot pieteikumu par atteikšanos no programmas lietošanas, klients atsakās no visām pastāvīgajiem klientiem piešķirtajām atlaidēm un pirkuma bonusa. Pēc tam klients atlaides vairs nevarēs izmantot un uzkrātais pirkuma bonuss tiks dzēsts.