MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

Apkopes piederumi

Tīrīšanas tabletes JURA kafijas aparātiem 6 gab.

Iepakojumā ir 6 tabletes.

Lai nodrošinātu izcilu kafijas kvalitāti ik reizi, ir svarīgi savu kafijas automātu pareizi apkopt un ievērot dažus vienkāršus higiēnas noteikumus saistībā ar pienu, kafiju un ūdeni. Visi JURA kafijas automāti ir aprīkoti ar kafijas pagatavošanas mehānismu, kuram nav nepieciešamas obligātās servisa apkopes un kuri veic tīrīšanu ar vienu pogas pieskārienu. Mūsu laboratorijas komanda nepārtraukti optimizē un uzlabo oriģinālās JURA tīrīšanas tabletes, kas izmēģinātas un pārbaudītas miljoniem reižu. Jaunā 3-fāžu tīrīšanas tablete, kas ir inovatīvs intensīvas pētniecības rezultāts, tagad sniedz vēl labākus rezultātus, pateicoties papildu aizsardzības fāzei, kas nodrošinu ilgstošu aizsardzību pret kaļķa nogulsnēm. Taču tabletes vēl aizvien ir tikpat viegli lietot.

CENA PĒRKOT

11.99 

Järelmaksuga

Prece ir noliktavā
TransportNo 35 € bezmaksas transports

PIRKT KOMPLEKTĀCIJĀ


Tīrīšanas tabletes JURA kafijas aparātiem 6 gab.
11.99 €
14.99 €
16.99 €
17.99 €
46.99 €

SUMMA KOPĀ: 11.99

Katra atlasītā prece tiek automātiski pievienota jūsu pēcmaksas pieprasījumam.

Apraksts

Kā notiek tīrīšana

Tīrīšanas programmu sāk ar vienu pieskārienu.

1. fāze: Tīrīšana
Pagatavošanas mehānisms un tā sietiņš tiek rūpīgi izskaloti 80°C karstā ūdenī. Spēcīgā tīrīšanas tablešu formula efektīvi noņem kafijas, tauku un eļļas atlikumus, kas var ietekmēt kafijas garšu un kvalitāti.

2. fāze: Apkope
Otrajā, apkopes fāzē īpašas aktīvās sastāvdaļas uz virsmām veido aizsargbarjeru, novēršot kafijas atlikumu un tauku uzkrāšanos.

JAUNUMS 3. fāze: Aizsardzība
Nesen izstrādātā trešā fāze nodrošina ilgstošu aizsardzību pret kaļķa nogulsnēm.

Rezultāts

Pateicoties inovatīvajām 3-fāžu tīrīšanas tabletēm, varat savu JURA automātisko kafijas automātu tīrīt, apkopt un aizsargāt vienlaicīgi. Rezultātā tiek iegūta higiēniska tīrība, ilgāks kalpošanas laiks un izcila kafija, tasi pēc tases.

Pastāvīgi videi draudzīga darbība

Uzņēmumā JURA ekoloģiski atbildīga produktu izstrāde ir tikpat svarīga kā ilgtspējīga resursu un enerģijas izmantošana. Tādēļ JURA oriģinālo tīrīšanas tablešu ražošanā izmanto tikai fosfātus nesaturošu formulu. Šī optimizētā formula garantē TÜV sertificētu higiēnu jūsu kafijas automātam, kā arī mazina ietekmi uz vidi.

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

    Kontaktinformācija

    Papildus informācija

      Kontaktinformācija

      Papildus informācija