MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

JURA aksesuāri

JURA Wifi Connect

CENA PĒRKOT

44.99 

Järelmaksuga

Prece ir noliktavā
TransportNo 35 € bezmaksas transports

Es vēlos nomaksu

Piedāvājam arī 0% procentu iemaksu!

Pieteikums līguma noslēgšanai par pārdošanu uz nomaksu
Jūsu ikmēneša maksājums ir: 1.90 €

Personas dati

Adrese

Apraksts

Lieliska kafijas pieredze, izmantojot JURA Wifi Connect
JURA WiFi Connect ar J.O.E.® atvieglo espresso kafijas automāta lietošanu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, un saziņu ar viedajiem piederumiem.

JURA WiFi Connect vienkārši savieno ar espresso automātu, lai izveidotu ātru un stabilu savienojumu. Pat vairākas mobilās ierīces un piederumus (piemēram, Cool Control piena dzesētāju) var savienot ar espresso automātu, izmantojot Wi-Fi.

JURA darbības pieredze (J.O.E.®)
Ar ērtu dizainu un pielāgotu lietotāja interfeisu JURA Operating Experience (J.O.E.®) * ir noderīga lietojumprogramma jebkuram viedtālrunim vai planšetdatoram. J.O.E.® var viegli savienot espresso automātu ar Wi-Fi Connect, izmantojot Wi-Fi, lai padarītu perfektas kafijas tases pagatavošanu vēl vienkāršāku. Pat vairākas mobilās ierīces var savienot ar espresso automātu, izmantojot Wi-Fi. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties kafijas automātu ar pogām vai skārienekrānu, J.O.E.® lietotāja interfeiss būtiski maina veidu, kā mēs izmantojam JURA espresso automātus.

* J.O.E.® ir savietojams ar visiem JURA espresso automātiem ar Wi-Fi savienojumu.

Pieslēgšana piena dzesētājam Cool Control 1 l G2
Nepārtraukts Wi-Fi savienojums starp Cool Control piena dzesētāju un espresso automātu nodrošina, ka lietotājam vienmēr tiek atgādināts, kad dzesētājam jāpievieno piens.

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

    Kontaktinformācija

    Papildus informācija

      Kontaktinformācija

      Papildus informācija