MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

JURA aksesuāri

JURA Smart Connect

CENA PĒRKOT

44.99 

Järelmaksuga

Prece ir noliktavā
TransportNo 35 € bezmaksas transports

Es vēlos nomaksu

Piedāvājam arī 0% procentu iemaksu!

Pieteikums līguma noslēgšanai par pārdošanu uz nomaksu
Jūsu ikmēneša maksājums ir: 1.90 €

Personas dati

Adrese

Apraksts

Pilnībā automātiska kafijas automāta vadīšana, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, tagad ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk, pateicoties JURA Smart Connect funkcijai, kas ļauj sazināties ar viedajiem piederumiem un piedāvā jaunas programmēšanas iespējas.

Jaunajā Jura Smart Connect tiek izmantots Bluetooth® savienojums un raidītājs, ko var viegli savienot ar kafijas automātu. Izmantojot lietojumprogrammu, jūs varat izmantot un programmēt iekārtu bezvadu režīmā un pievienot tai dažādus piederumus.
Lietojumprogramma JURA Operating Experience (J.O.E.®) nodrošina kafijas automāta vadību jūsu viedtālrunī. J.O.E.® ir ārkārtīgi intuitīvs, ērts un moderns veids, kā maksimāli izmantot JURA automātiskos kafijas automātus*. Izmantojot lietotni JURA Operating Experience, varat ērti vadīt savu JURA kafijas automātu*, izmantojot viedtālruņa skārienekrānu.

* J.O.E.® ir savietojams ar visiem JURA kafijas automātiem ar Smart Connect.

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

    Kontaktinformācija

    Papildus informācija

      Kontaktinformācija

      Papildus informācija