MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

JURA aksesuāri

JURA COOL CONTROL 1L Balts

Ikmēneša maksājums no 5.86 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

CENA PĒRKOT

249.00 

Järelmaksuga

Prece ir noliktavā
TransportNo 35 € bezmaksas transports

PIRKT KOMPLEKTĀCIJĀ


JURA COOL CONTROL 1L Balts
249.00 €
1299.00 €
1299.00 €
1599.00 €

SUMMA KOPĀ: 249.00

Katra atlasītā prece tiek automātiski pievienota jūsu pēcmaksas pieprasījumam.

Es vēlos nomaksu

Piedāvājam arī 0% procentu iemaksu!

Pieteikums līguma noslēgšanai par pārdošanu uz nomaksu
Jūsu ikmēneša maksājums ir: 10.40 €

Personas dati

Adrese

Apraksts

Cool Control – Piens atdzesēts līdz ideālajai 4 °C temperatūrai

Pateicoties tehniski un vizuāli uzlabotajam Cool Control, tagad ir vēl labāks veids, kā baudīt populārus dzērienus ar pienu.

Inovatīvais piena dzesētājs ne tikai rada nevainojamu garšu, bet arī izskatās stilīgi.

Piens ideālajā 4 °C  temperatūrā un optimāla higiēna sniedz perfektu pamatu dažādu recepšu veidošanai.

Elegants dizains, izturīgi materiāli, augstas kvalitātes alumīnija detaļas un optimāls ērtums padara Cool Control par ideālo aksesuāru jebkuram kafijas automātam.

Cool Control, kas izgājis tehnisko un vizuālo atsvaidzināšanas kursu, palīdz pagatavot gardus kafijas dzērienus ar pienu. Šis novatoriskais piena dzesētājs priecē ne tikai mēli, bet arī aci. 4 °C piens ir ideāli piemērots dažādu kafijas dzērienu pagatavošanai un ilgstoši saglabājas svaigs. Cool Control, kas izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija detaļām, elegants dizains un izturīgi materiāli, padara katru automātisko kafijas automātu ērtāku lietošanu.

DIZAINS
Cool Control Black piena dzesētājam ir klasisks JURA stils, tas ir ērti lietojams un higiēnisks. Piena dzesētājs ir izgatavots no kvalitatīviem materiāliem un tā vāks ir izgatavots no alumīnija; ventilācijas atverēm ar elegantu izskatu. Cool Control 1,0 l ar skaidrām minimālisma līnijām ir piemērots ikvienam JURA kafijas automātam.

IDEĀLS PIENS
Ar Cool Control piena dzesētāju varat pagatavot svaigas smalkas piena putas moderniem dzērieniem, piemēram, flatwhite, un rezultāts vienmēr ir ideāls. Lai to panāktu, pienu atdzesē līdz optimālajai temperatūrai 4 ° C. Ierīce arī novērš izšļakstīšanos kafijas pagatavošanas laikā. Bezvadu savienojums * Cool Control starp piena dzesētāju, automātisko kafijas automātu un integrēto līmeņa indikatoru nodrošina, ka lietotājam vienmēr tiek atgādināts, kad dzesētājam jāpievieno piens.

* Izmantojot bezvadu adapteri (papildaprīkojums), Cool Control ir saderīgs ar visiem JURA automātiem, kas aprīkoti ar Smart Connect.

MAKSIMĀLS KOMFORTS
Tas, ka pienu var pievienot ātri un ērti, neizņemot piena trauku, kā arī digitālais temperatūras displejs un ērts uzspiežams alumīnija vāks padara Cool Control patiešām vienkāršu un ērtu lietošanu.

MAKSIMĀLA HIGIĒNA
Precīzi savienojumi nodrošina maksimālu higiēnu, pārvietojot pienu no dzesētāja uz krūzi. Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda tvertni, piena šļūteni un citas daļas, kas saskaras ar pienu, var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, tāpēc tās ir ļoti viegli tīrāmas:

 

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

    Kontaktinformācija

    Papildus informācija

      Kontaktinformācija

      Papildus informācija