MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

Biznesa klientiem

Franke A400

TransportNo 35 € bezmaksas transports

Apraksts

Franke “A400” – profesionāls kafijas automāts, kas izveidots, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas. No šī brīža nevainojami kafijas dzērieni ir pieejami ikvienam kafijas cienītājam! Šis kafijas automāts ir ideāli piemērots jebkuram veikalam, bibliotēkai, birojam, viesnīcai vai kafejnīcai. Neatkarīgi no tā, ko dara jūsu uzņēmums, ar šo automātu jūs jebkurā laikā varat baudīt gardu kafiju.

VIEGLA PĀRVALDĪBA
Interaktīvais skārienekrāns ļauj ērti vadīt iekārtu. Intuitīva izvēlne ar attēliem un simboliem palīdz katram kafijas automātam izvēlēties vēlamo dzērienu un iestatīt citus parametrus.

Iekārtai vienlaikus varat dot vairākas dažādas komandas. Pēc tam šie dzērieni tiek gatavoti viens pēc otra, nospiežot ikonu. Šī funkcija ir īpaši svarīga darbiniekiem, kuriem vienlaikus jāsagatavo daudz dažādu dzērienu.

IDEĀLĀS PIENA PUTAS
FoamMaster tehnoloģija nodrošina, ka katrs dzēriens ar piena putām tiek pārklāts ar maigām, perfekti sabalansētām piena putām.

KERAMIKAS dzirnavas
Šī kafijas automāta dzirnaviņas ir viegli pieejamas, noņemot kafijas pupiņu tvertni. Kafijas maluma pakāpi var mainīt. Mašīnas keramiskās dzirnaviņas diski ir īpaši spēcīgi un izturīgi un samaļot saglabā visas labās kafijas pupiņu īpašības.

VIEGLA APKOPE
Automātiskā tīrīšanas programma “CleanMaster” attīra  kafijas automātu. Nevainojama higiēna nodrošina ne tikai labākās kafijas dzērienu garšas īpašības, bet arī labu kafijas automāta darbību.

Daudzums: 70-100 tases dienā

Dzērieni: Ristretto, Espresso, Melnā kafija, Cafe Creme, Kafijas automāts, Cappuccino, Latte macchiato, Chococcino, Kakao, Karsts piens, Karstas piena putas, Auksts piens, Aukstas piena putas, Karsts ūdens, Tvaiks

Papildu informācija

Zīmols

FRANKE

Värv

Melna

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

    Kontaktinformācija

    Papildus informācija

      Kontaktinformācija

      Papildus informācija