MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

Apkopes piederumi

JURA CLARIS White filtrs

Iepakojumā ir viens filtrs.

Ikviens, kurš ir dzēris svaigu avota ūdeni, zina, cik liela atšķirība var būt starp šo veldzējošo dzīvības eliksīru un šķidrumu ar piemaisījumiem, kas izplūst no virtuves krāna. Lietojot CLARIS filtru, jums ik reizi ir garantēts svaigi filtrēts, lieliski garšojošs ūdens tējai un kafijai.

 

CENA PĒRKOT

17.99 

Järelmaksuga

Prece ir noliktavā
TransportNo 35 € bezmaksas transports

PIRKT KOMPLEKTĀCIJĀ


JURA CLARIS White filtrs
17.99 €
14.99 €
5.59 €
16.99 €
29.00 €

SUMMA KOPĀ: 17.99

Katra atlasītā prece tiek automātiski pievienota jūsu pēcmaksas pieprasījumam.

Es vēlos nomaksu

Piedāvājam arī 0% procentu iemaksu!

Pieteikums līguma noslēgšanai par pārdošanu uz nomaksu
Jūsu ikmēneša maksājums ir: 0.70 €

Personas dati

Adrese

Apraksts

Piemērots visu veidu krāna ūdenim
CLARIS White darbojas pēc profesionālā augšupvērstās plūsmas principa un vienmēr izfiltrē tieši tik daudz ūdens, cik nepieciešams katrai dzēriena pagatavošanas reizei. Pateicoties inovatīvai formulai, filtrs ir piemērotas krāna ūdenim it visur pasaulē. Modificētās granulas vienmēr samazina kaļķakmens daudzumu līdz optimālam līmenim (pat ja ūdens cietība ir zema) un vēl efektīvāk nekā jebkad līdz šim samazina visu kaitīgo vielu saturu ūdenī. Minerāli un fluorīdi, kas veido patīkamu garšu, paliek ūdenī. Kaļķakmens līmeņa optimizēšana un efektīva kaitīgo vielu filtrēšana nodrošina vienmēr optimālu ūdens kvalitāti nevainojamai kafijas garšai.

Pareizi lietojot, CLARIS ļauj pilnībā iztikt bez atkaļķošanas. Tas atvieglo kafijas automāta lietošanu un ietaupa vērtīgo laiku. Tīras caurules, sildelementi un sūknis bez kaļķakmens nogulsnēm būtiski paildzina jūsu kafijas automāta kalpošanas laiku un palīdz saglabāt tā vērtību.

Tikai oriģinālās CLARIS filtrs precīzi atbilst JURA kafijas automātiem filtrējošā materiāla sastāva un caurplūdes ziņā. Iegādājoties filtrus, meklējiet uz tiem JURA kvalitātes zīmi. Tas tiešām ir to vērts.

Īpaši JURA kafijas dzērienu automātiem izstrādātais filtrs neietekmē kafiju un ir paredzēts ievietošanai tieši ūdens tvertnē.

CLARIS White izmanto kafijas automātiem ar melnu filtra turētāju ūdens tvertnē.

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

    Kontaktinformācija

    Papildus informācija

      Kontaktinformācija

      Papildus informācija