MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

Apkopes piederumi

JURA CLARIS Pro Smart+ ūdens filtrs

Iepakojumā ir viens filtrs.

Ikviens, kurš ir dzēris svaigu avota ūdeni, zina, cik liela atšķirība var būt starp šo veldzējošo dzīvības eliksīru un šķidrumu ar piemaisījumiem, kas izplūst no virtuves krāna. Lietojot CLARIS filtru, jums ik reizi ir garantēts svaigi filtrēts, lieliski garšojošs ūdens tējai un kafijai.

CENA PĒRKOT

36.29 

Järelmaksuga

Prece ir noliktavā
TransportNo 35 € bezmaksas transports

PIRKT KOMPLEKTĀCIJĀ


JURA CLARIS Pro Smart+ ūdens filtrs
36.29 €
54.44 €
5.59 €
29.00 €
199.00 €

SUMMA KOPĀ: 36.29

Katra atlasītā prece tiek automātiski pievienota jūsu pēcmaksas pieprasījumam.

Apraksts

Inteliģents ūdens filtrs

Kafijā ir 98% ūdens. Tādēļ augstākās kvalitātes ūdens ir būtisks, lai sniegtu pēc iespējas labāku kafijas baudījumu. JURA piedāvātie CLARIS Pro Smart filtri ir revolucionāri ūdens attīrīšanā. Pirmo reizi pateicoties modernajai RFID (radio frekvenču identifikācijas) tehnoloģijai kafijas aparāts spēj uzturēt nepārtrauktu komunikāciju ar filtru. Tas atpazīst, vai filtrs ir ievietots un automātiski aktivizē atbilstošu režīmu. Tas nepārtraukti ievāc informāciju par filtra izmantošanu un brīdina lietotāju, ja filtra kapacitāte ir beigusies. Tas ne tikai atvieglo filtra nomaiņu, bet ļauj arī CLARIS Pro Smart sasniegt optimālo efektivitāti.

Piemērots visa veida ūdenim

CLARIS Pro Smart darbojas atbilstoši profesionālajam pieplūdes principam un vienmēr filtrē tikai precīzi konkrētajam gadījumam nepieciešamo ūdens daudzumu. Pateicoties inovatīvajai formulai filtra kārtridži ir ideāli piemēroti krāna ūdenim visā pasaulē. Modificētās granulas vienmēr atfiltrēs kaļķakmeni līdz optimālajam līmenim (pat ja ūdens cietība ir zema) un samazinās visu kaitīgo vielu daudzumu efektīvāk nekā līdz šim. Garšas pilnībai nepieciešamās minerālvielas un fluorīdi tiek pilnībā saglabāti ūdenī. Kaļķakmens optimāla stabilizācija un efektīva kaitīgo vielu filtrācija vienmēr nodrošina optimālu ūdens kvalitāti perfektai kafijas garšai.

Pareizi lietojot, CLARIS pilnībā atbrīvo no atkaļķošanas nepieciešamības. Tas atvieglo aparāta lietošanu un ietaupa jūsu vērtīgo laiku. Tīras caurules, sildīšanas elementi un sūkņi bez kaļķa nogulsnēm acīmredzami palielina jūsu automātiskās kafijas ierīces kalpošanas laiku un atgūt saglabāt tās vērtību.

Tikai oriģinālie CLARIS filtru kārtridži ir precīzi savietojami ar JURA automātiskajām ierīcēm attiecībā uz uzstādījumu un caurplūdi. Pārliecinieties un pārbaudiet, vai uz nopirktajiem filtriem ir JURA kvalitātes zīmogs. Jūs sapratīsiet, ka tas ir to vērts.

* CLARIS Smart tika izgatavots ierīcēm ar inteliģentu ūdens sistēmu (I.W.S®).

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

    Kontaktinformācija

    Papildus informācija

      Kontaktinformācija

      Papildus informācija