MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

BlendTec

Blendtec Designer 725 (Tumši pelēka metālika)

Ikmēneša maksājums no 23.42 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

CENA PĒRKOT

999.00 

Järelmaksuga

Prece ir noliktavā
TransportNo 35 € bezmaksas transports

Es vēlos nomaksu

Piedāvājam arī 0% procentu iemaksu!

Pieteikums līguma noslēgšanai par pārdošanu uz nomaksu
Jūsu ikmēneša maksājums ir: 41.60 €

Personas dati

Adrese

Apraksts

BLENDERIS VISAM MŪŽAM.

Blendtec iespējas neaprobežojas tikai ar smūtiju pagatavošanu. Ar to var pagatavot fantastisku saldējumu un mandeļu pienu, ideālus miltus un zemesriekstu sviestu, nepārspējamas dipi mērces un klasiskās mērces, karstās krēmzupas un citus izsmalcinātus ēdienus, un to visu – tikai ar vienu pogas pieskārien.

PASAULĒ GUDRĀKAIS BLENDERIS

Blendtec Designer 725 nepārspējamās funkcijas pamatoti ļauj to uzskatīt par gudrāko blenderi, kas pasaulē jelkad radīts. Pateicoties SmartBlend un vairāku ātrumu pulsācijas funkcijai, kā arī 100 ātruma režīmiem un pievilcīgajam dizainam, Designer 725 neapšaubāmi būs tavas virtuves superzvaigzne.

SMARTBLEND ™ TEHNOLOĢIJA

Blendtec Designer 725 ienesīs tavā virtuvē SmartBlend tehnoloģiju, kas spēj konstatēt iespējamās ar blendera darbu saistītās problēmas, piemēram, nepilnības produktu iepildē, pārkaršanu vai gaisa kabatas, un piedāvāt tām atbilstošus risinājumus.

100 PAKĀPJU SKĀRIENJŪTĪGS ĀTRUMU PĀRSLĒDZĒJS + VAIRĀKU ĀTRUMU PULSĀCIJAS POGA

100 pakāpju skārienjūtīgais ātrumu pārslēdzējs dod iespēju ļoti precīzi izvēlēties tieši konkrētajai receptei nepieciešamo ātrumu. Turklāt ierīce iesaka, kādu ātrumu ir vēlams izmantot putošanai, smalcināšanai, jaukšanai, drupināšanai vai biezeņa pagatavošanai.

IETEIKUMI IEPRIEKŠ IESTATĪTO PROGRAMMU IZMANTOŠANAI

Blendtec Designer 725 ir 6 iepriekš iestatītas programmas: smūtijs, dipa mērce, ledus deserts, svaiga sula, karstā zupa un attīrīšana. Izvēloties iepriekš iestatītu programmu, Blendtec sniegs informāciju par to, kādam mērķim attiecīgā programma vēl piemērota – tā tu saņemsi pilnīgu pārskatu par dažādām izmantošanas iespējām.

 

Papildu informācija

Zīmols

Blendtec

Värv

Cita

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

    Kontaktinformācija

    Papildus informācija

      Kontaktinformācija

      Papildus informācija