Mans Konts

Ienākt

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

Grozs

Klau, grozs šobrīd ir tukšs.

Kafijas automāti mājām

Nivona NICR 660

Ikmēneša maksājums no 14.51 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Cena pērkot

619.00 

Nomaksas pirkšana

Prece ir noliktavā
TransportsNo 30 € bezmaksas transports

Pirkt komplektācijā


Nivona NICR 660
619.00 €
11.99 €
11.99 €
14.99 €
18.00 €

SUMMA KOPĀ : 619.00

Katra atlasītā prece tiek automātiski pievienota jūsu pēcmaksas pieprasījumam.

Es vēlos nomaksu

Piedāvājam arī 0% procentu iemaksu!

Pieteikums līguma noslēgšanai par pārdošanu uz nomaksu
Jūsu ikmēneša maksājums ir: 25.80 €

Personas dati

Adrese

Jā vēlies zināt vairāk..

NIVONA NICR 660

Matēta melnā krāsa ir pašreizējā modes tendence. Un nav svarīgi, vai tie ir briļļu rāmji, nagu lakas vai automašīnas. Modes tendencēm sekojošiem kafijas cienītājiem jaunākais NIVONA modelis ir pieejams arī šajā modernajā krāsā.

ĪPAŠA PIENA PUTOŠANAS SITĒMA Tiem, kam patīk kafija ar pienu, ir īpaši izgudrota, Cappucino funkcija “Spumatore”, kas nodrošina, ka katrs kafijas dzēriens ar pienu tiek pagatavots ar vieglām un gaisīgām piena putām. 15 bāru spiediena sistēma “Aromatica System” ļaus jums izbaudīt ideālu tasi kafijas. Kafijas automātā ir iebūvēta 2,2 litru ūdens tvertne, 250 gramu kafijas pupiņu tvertne un maltās kafijas tvertne. Augstuma regulējamu kafijas padeves krānam var uzstādīt vēl augstākas – līdz 14 cm. Digitālais ekrāns ērti parāda visus kafijas automāta paziņojumus. Kafijas automātam ir integrēts automātisks ūdens līmeņa sensors, kurš vienmēr paziņos par ūdens līmeņa beigu tuvošanos.

APLIKĀCIJA ATTĀLINĀTAI LIETOŠANAI AR BLUETOOTH Tagad Tev ir iespēja pagatavot kafijas dzērienu ar savu viedtālruni! Izmantojot Bluetooth funkciju un speciālu aplikāciju, varēsi kontrolēt galvenās kafijas automāta funkcijas no distances.
INDIVIDUĀLI DZĒRIENIEM Ar šo kafijas automātu, vari izvēlēties savu vēlamo malšanas pakāpi. Vienkārši iezvēlies malšanas pakāpi un atslābinies, kamēr klusas, izturīgas, nerūsējoša tērauda, koniskas kafijas dzirnaviņas izdarīs to Tavā vietā. Un tas nav viss! Šīm kafijas automātam ir integrēta “Aroma Balance System” sistēma, ar trīm aroma profiliem. Abi, kafijas temperatūra un kafijas stiprums ir regulējami trijos līmeņos, tāpēc katrs kafijas cienītājs spēs pagatavot savu ideālo kafijas tasīti. Kā ari varēsi izvēlēties karstā ūdens temperatūru tējai.
ĒRTA APKOPE Kafijas automātam ir integrētas apkopes programmas, kuras iztīrīs kafijas atliekas un izskalos sitēmu pēc katra dzēriena pagatavošanas. Viegli izņēmams pagatavošanas bloks, ļauj maksimāli uzturēt higiēnu.

Papildus informācija

Brends

Nivona

NIVONA NICR 660

 • Digitālais displejs ar simboliem un tekstu

 • Iebūvēts Bluetooth, lai lietotu aplikāciju

 • Īpaši ietilpīga ūdens tvertne (2,2 l)

 • Īpaši klusas, rūdītā tērauda konusveida dzirnaviņas

 • Kafijas stiprumu var pielāgot 5 līmeņos

 • Kafijas pupiņu tvertne (apm. 250 g)

 • EKO režīms

 • Maltas kafijas lietošanas funkcija

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

  Kontaktinformācija

  Papildus informācija

   Kontaktinformācija

   Papildus informācija