MANS KONTS

Pieteikšanās

Aizmirsāt paroli?

Reģistrēties

Parole tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Lojalitātes programma

GROZS

Jūsu grozs ir tukšs.

Kafijas automāti

JURA X8 Platinum

Monthly payment from 91.96  / 60 months
Ikmēneša maksājums no 71.10 €
Minimālā pirmā iemaksa 338.60 €

Lielisks risinājums līdz 80 dzērieniem dienā.

No 12 kg mēnesī, bezmaksas noma.

 

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet savu pieprasījumu papildinformācijas lodziņā vai rakstiet uz info@kafijaseksperts.lv!

33.86 
Prece ir noliktavā
TransportNo 35 € bezmaksas transports

PIRKT KOMPLEKTĀCIJĀ


jura x8 platinum
JURA X8 Platinum
3386.00 €
54.44 €
14.99 €
17.99 €
249.00 €

SUMMA KOPĀ: 3386.00

Katra atlasītā prece tiek automātiski pievienota jūsu pēcmaksas pieprasījumam.

Apraksts

JURA X8 ir neticami universāls: ar to var pagatavot visu veidu kafijas dzērienus ar pienu un piena putām, kā arī melno un klasisko kafiju. Tējas cienītājiem tas sagatavos arī karstu ūdeni dažādā temperatūrā.

Tas ir aprīkots ar izturīgu, augstumā regulējamu kafijas izteku, kas nodrošina viena vai pat divu kafijas dzērienu pagatavošanu krūzē vai glāzē.

 1. Jura X8 ir neticami universāls:  ar to var pagatavot kafijas dzērienus ar pienu un piena putām, kā arī melno kafiju un klasisko kafiju. Tējas cienītājiem tas pagatavos karstu ūdeni dažādā temperatūrā. Tas ir aprīkots ar stingru regulējamu, dubultu kafijas sprauslu, un atliek tikai piespiest pogu, lai pagatavotu vienu vai pat divus kafijas dzērienus tasītē vai glāzē.
 2. Pateicoties dažādiem pielāgojamiem aksesuāriem tas ir perfekts pašapkalpošanās vietām. Tas pats attiecas uz lielām labi izvietotām pogām. Uz ekrāna var brīvi izvietot dažādus dzērienus sev nepieciešamās vietās. To var lietot gan ar lielo ūdens tvertni un izmantot dažādās atrašanās vietās vai arī stacionāri aprīkot ar ūdens pieslēgumu.
 3. Inovatīvās AromaG3 dzirnavas svaigi samaļ kafijas pupiņas katram dzērienam, nodrošinot nepieciešamo kafijas daudzumu. Tās darbojas ātri un precīzi, vienlaikus saglabājot pupiņu pilno aromātu. Pulsa ekstrakcijas process (P.E.P.®) nodrošina optimālu ekstrakcijas laiku īsajiem kafijas dzērieniem un pastiprina espresso un ristretto garšu.
 4. Visi Jura X8 vadības elementi ir novietoti priekšpusē, ir skaidri saredzami un ērti pieejami. Ūdens tvertni un pupiņu tvertni arī var uzpildīt no priekšpuses. Lai nepieļautu neatļautas manipulācijas, ūdens tvertne un pupiņu tvertne standartā ir aizslēdzamas. Pilienu paliktni un kafijas biezumu tvertni var ātri un ērti iztukšot.
 5. X8 apkope ir tikpat intuitīva kā tā lietošana. Integrētās skalošanas un tīrīšanas programmas apvienojumā ar JURA oriģinālajiem apkopes produktiem nodrošina TÜV prasībām atbilstošu higiēnu un tīrību. Pat X8 piena sistēmas tīrīšana ir automatizēta un darbojas ar vienu pieskārienu pogai.
21 programmējams kafijas dzēriens – gatavs, nospiežot pogu
2 lielas navigācijas pogas un 6 gatavošanas pogas priekšpusē
Iespēja atspējot dzērienus un iestatījumus
Slēdzama pupiņu tvertne un ūdens tvertne

JURA X8

 • 21 individuāli programmējams kafijas dzēriens
 • Aizslēdzama pupiņu tvertne un ūdens tvertne

 • iespēja bloķēt dzērienus un programmēšanu

 • Ērti izvietotas 6 lielas pagatavošanas pogas

 • Ūdens tvertne 5 L

 • Pupiņu tvertne 0,5 kg (iespējams palielināt līdz 1 kg)

 • Izmanto CLARIS Pro Smart ūdens filtru

 • Kafijas biezumu tvertne max 40

 • Izmēri (cm) Pl x A x Dz = 37.3 x 47 x 46.1

 • Atbalsta JURA aplikāciju J.O.E.®

Es vēlos piedāvājumu

Piedāvājam nomaksas kompānijas ar 0% procentiem, 0 € pirmo iemaksu un 0 € līguma maksu. Ja vēlaties maksāt uz uzņēmuma vārda, atzīmējiet lodziņā Vairāk informācijas vai rakstiet info@kafijaseksperts.lv.

  Kontaktinformācija

  Papildus informācija

   Kontaktinformācija

   Papildus informācija